Sýrové nítě s 1% soli

     Jedinečnost pařených nití ze sýrárny společnosti SYRER MORAVA s.r.o., která se nachází v areálu družstva společnosti Agro MONET, a.s. v Těšanech spočívá v tom, že je děláme tradičním způsobem poctivě a to z čerstvého, 100% neodstředěného mléka, které odebíráme ještě teplé, přímo nadojené od kraviček Holštýnského plemene, kdy tento chov v Těšanech, je registrován rovněž v plemenné knize Holštýnského skotu, přičemž před výrobou sýru potřebného pro následné paření, neodebereme ani 1% smetany!!! Produkt z takovéhoto sýra tedy obsahuje od 45% do 50% tuku v sušině, je...

     Jedinečnost pařených nití ze sýrárny společnosti SYRER MORAVA s.r.o., která se nachází v areálu družstva společnosti Agro MONET, a.s. v Těšanech spočívá v tom, že je děláme tradičním způsobem poctivě a to z čerstvého, 100% neodstředěného mléka, které odebíráme ještě teplé, přímo nadojené od kraviček Holštýnského plemene, kdy tento chov v Těšanech, je registrován rovněž v plemenné knize Holštýnského skotu, přičemž před výrobou sýru potřebného pro následné paření, neodebereme ani 1% smetany!!! Produkt z takovéhoto sýra tedy obsahuje od 45% do 50% tuku v sušině, je tedy velice lahodný a jak u našich výrobků deklarujeme, rovněž plný smetany.

   Jedinečná chuť pařených nití SYRER MORAVA je kromě neodstřeďování smetany z něj dále daná také skutečností, že toto čerstvě nadojené mléko nepasterujeme. Tím v něm zachováme veškeré živiny v nezměněné podobě, bakterie, vitamíny a tělu prospěšné minerální látky a enzymy čerstvého mléka, tolik potřebné pro výrobu kvalitního sýru, které bychom jinak pasterací znehodnotili.

Zobrazit

Sýrové nítě s 1% soli Počet produktů: 2